VEDENÍ a ADMINISTRATIVA

Richard Klára

Richard Hunter, Klára Ansorge

Richard založil Swallow School již v roce 1995, ale od roku 2011 ji vede společně s Klárou. Dohromady mají více než třicetiletou zkušenost s výukou, která se promítá do vedení školy. Společně pracují na nových výukových materiálech, aby výuka ve Swallow byla čím dál efektivnější a zábavnější. Přizpůsobují náplň výuky potřebám českých studentů od malých dětí až po seniory. Vedou tým talentovaných rodilých mluvčí a českých lektorů, kterým pomáhají v jejich profesionálním rozvoji a zároveň se od nich učí. Oba nadále vyučují.

 

Lucie Sklenářová

 Lucy 

 Ve Swallow od: 2011

Lucie zajišťuje veškerý chod školy a s čímkoliv Vám poradí na recepci školy. Nejraději tráví svůj volný čas s rodinou a relaxem v přírodě.

 

Markéta Jirmanová

   

Markétfinal

 

Ve Swallow od: březen 2012

Markéta studovala obchodní akademii a poté filologii a řízení lidských zdrojů na VŠ. Kromě běžného kontaktu s klienty se stará o ekonomické záležitosti školy. Ve volném čase ji najdete nejčastěji někde na túře v horách nebo na kole. Ráda čte romány 20. století, miluje Itálii a vše italské a hraje na příčnou flétnu.

 

Hana Harper

 Hana H  

Ve Swallow od: listopad 2017

Hana vystudovala ekonomickou školu, poté chodila na jazykovou školu v zahraničí, ve Swallow je od listopadu 2017 a podílí se na chodu recepce. Ve volném čase chodí ráda do přírody nebo se věnuje umění. 

 

LEKTOŘI

 

Greg Mandelkow

Greg Mandelow

Země původu: Austrálie
Ve Swallow od roku: 2005

Greg je z Brisbane v Austrálii a letos u nás v Liberci bude učit již devátým rokem. Greg vyučuje firemní klientelu, individuální firemní hodiny a hodiny pro veřejnost, včetně konverzačních hodin pro mládež. Greg hrál klíčovou roli v projektu „Languages through Culture“, na kterém Swallow School pracovala v letech 2006–2008.

 

Miloš Sotona

Miloš Sotona

Země původu: ČR
Ve Swallow od roku: 2000

Miloš učí ve Swallow od roku 2000, čímž se stává jedním z našich nejdéle sloužících učitelů. Miloš učí firemní klientelu, v kurzech pro veřejnost od začátečníků až po mírně pokročilé, a také několik individuálních hodin s teenagery a dospělými. Je to zanícený hudebník a pravidelně vystupuje se skupinou Swallow This. 

 

Henry Morgan

 Henry Morgan

Země původu:  Velká Británie
Ve Swallow od roku: 1998

Henry je původem z Anglie. Do Swallow nastoupil již v září 1998, takže letos tady v Liberci začíná svůj šestnáctý školní rok. Henry učí širokou škálu tříd, od přípravy k Cambridge exams, přes firemní hodiny a dětské třídy. Henryho zálibou je fotbal, je ženatý a má malou dcerku.

 

Jirka Bolech

 Jirka Bolech

Země původu:  ČR
Ve Swallow od roku: 2008

Jirka je náš nejzkušenější učitel s více než dvacetiletou praxí. Věnuje se především výuce firemní a individuální klientely. Má zkušenosti s výukou dětských tříd i veřejných kurzů. Jirka také překládá a tlumočí. Zajímá se i o výpočetní techniku.

 

Christopher Aycox

Bez názvu
Země původu:  USA, New York
Ve Swallow od roku: 2011

Chris učí ve Swallow od února 2011 a soustředí se na výuku dětských kurzů jak ve Swallow, tak na základních školách. Učí také individuální hodiny a připravuje studenty ke Cambridge zkouškám. Než přišel do Liberce, učil angličtinu v Hondurasu, Guatemale a Praze. Chris hraje velkou roli na našem letním táboře pro teenagery. Je muzikant, hraje na kytaru a zpívá. 

 

Radka Pýchová

   Radka_new

Země původu: Česká republika

 Ve Swallow od: srpen 2013

Radka původně pochází z  České republiky, ale 23 let strávila v Londýně, kde v létě 2013 získala kvalifikaci pro výuku anglického jazyka. V současné době vyučuje ve Swallow všechny jazykové úrovně, od základní až po pokročilé a zaměřuje se především na výuku studentů středních škol, dospělých a také na firemní výuku. Velmi ráda zpívá a zapojuje se co nejvíce do liberecké hudební scény. 

 

 

 Susan Danaher

  sue

Země původu: Velká Británie - Anglie

Ve Swallow od: září 2013

Susan pochází z Londýna. Angličtinu poprvé vyučovala v Guatemale. Poté v Anglii získala kvalifikaci k výuce anglického jazyka a odjela vyučovat do Španělska. Ráda cestuje, leze a má ráda zvířata. Jejím největším koníčkem je vše, co se týká druhé světové války. Ve Swallow Susan vyučuje děti i dospělé, a to v kurzech pro veřejnost, v rámci individuálních lekcí i ve firemní výuce. 

 

Karen Tindall

Karen_new  

Země původu: Velká Británie - Wales

Ve Swallow od: leden 2014

Karen původně pochází z Walesu, ale procestovala spoustu zemí a v mnoha z nich po nějakou dobu i žila. Vyučovala angličtinu na Kostarice, v Ekvádoru, ve Španělsku a nyní zakotvila v České republice, v Liberci. Karen vyučuje široký záběr studentů, od dětských tříd a individuálních lekcí až po přípravy na Cambridgské zkoušky. Ve svém volném čase cestuje, čte a ráda pobývá u moře. 

 

 

Thomas Mander Jones

thomas 

Země původu: Velká Británie

Ve Swallow od: září 2015

 Thomas je z jihozápadní Anglie a pracuje jako učitel angličtiny od roku 2006. V průběhu let učil celou řadu výukových metod - především komunikativní přístup – v úrovních od A1 až po C2 a studenty různého věku. Má dlouholeté zkušenosti v oblasti výuky studentů, kteří se připravují na mezinárodně uznávané anglické zkoušky, jako jsou Cambridge FCE a učil spoustu one-to-one tříd. Ve volném čase se věnuje čtení a psaní. Má moc rád přírodu.

 

Sean David Harper

              
 Sean

Země původu: Velká Británie

Ve Swallow od: srpen 2017

Sean pochází z jižní Anglie, vystudoval Český jazyk a dějiny na univerzitě v Londýně. V České republice je od roku 2014. Učí převážně firemní klientelu nebo dospělé individuální studenty. Ve volném čase rád sleduje fotbal a skládá a hraje na kytaru oblíbený punk rock.

 

Anne Bouwmeester

Anne
 

Země původu: Holandsko

Ve Swallow od: září 2016

Anne je z Holandska a nedávno absolvovala univerzitu v Amsterdamu, kde studovala anglický jazyk a kulturu. Strávila několik let ve Velké Británii, kde vykonávala dobrovolnickou činnost na prázdninovém táboře pro lidi s poruchami učení. Anne odstartuje svoji učitelskou kariéru právě ve Swallow a už se na to moc těší.

 

Helena Wanjare

Helena 

Země původu: Nairobi, Keňa

Ve Swallow od: listopad 2015

 Helena vyrůstala v Keni a v ČR. Žila 10 let v Londýně, kde získala kvalifikaci k výuce AJ. S výukou začala v roce 2013. Helena učila všechny úrovně a věkové kategorie a to idividuálně nebo ve skupinách. Je příjemná a vždy se snaží navodit pohodovou atmosféru, které pomáhá v procesu učení, což je dle jejího názoru velmi důležité. Mezi její koníčky patří alternativní medicína, lezení a také ráda chodí do přírody.

-    

 

 Chiara Torelli

Chiara                

Země původu: Velká Británie

Ve Swallow od: listopad 2016

 Chiara před nedávnem získala bakalářský titul z Antické historie a archeologie na Durhamské univerzitě. Po absolvování učitelského kurzu se velmi těší až začně svou kariéru coby učitelka anglického jazyka a je nadšená, že bude moci objevovat naši zemi poznávat nové studenty a také samotný český jazyk. Velmi se těší, až Liberec bude moci nazvat svým domovem.

 

 

 Emma Wyatt

emma wyatt
 

Země původu: Velká Británie

Ve Swallow od: září 2016

Emma vyrůstala na jihu Anglie a následně žila 10 let v Londýně. Má magisterský titul z anglické literatury, následně pracovala pro charitativní organizace a učila v Londýně či Madridu. Ráda čte a zajímá se o kulturní dění. Učí už téměř pět let a ve Swallow má kurzy pro děti i dospělé.

 

 

 Zuzana Kunášková 

zuzka 

Země původu: Česká republika

Ve Swallow od: září 2015

Ačkoliv má Zuzka titul inženýra ekonomie, našla se spíše ve výuce anglického jazyka, kterým se také během dob studií zabývala. Ve volném čase se věnuje své rodině, jezdí na koloběžce a miluje cestování. Navštívila už například Peru, Indii, Bolívii, Nový Zéland a další kouty světa. Ve Swallow se věnuje individuální výuce a účastní se také našich letních táborů.

 

Sabina Nelson

Sabina 

Země původu: Česká republika

Ve Swallow od: září 2014

Sabina vystudovala anglistiku a amerikanistiku na UK. Sama Swallow navštěvovala coby studentka a nyní zde učí, hlavně kurzy pro dospělé. Specializuje se především na americkou angličtinu. Ve svém volném čase se ráda věnuje agility se svým pejskem, čtení a velmi ráda cestuje. Rok strávila v Irsku jako au-pair.

 

Iva Sedlářová

Iva 

Země původu: Česká republika

Ve Swallow od: 2003

Iva má vystudovanou pedagogiku v oboru Anglický jazyk/Občanská výchova. V Anglii si vyzkoušela například práci na farě ale také jako au-pair. Baví ji čtení, zahradničení a lyžování. Ve Swallow učí děti i dospělé a také se účastní našich dětských letních táborů.

 

Rose Dickinson

Rose 

Země původu: Velká Británie

Ve Swallow od: 2017

Rose se do našeho týmu připojila v září 2017 poté, co dokončila svá magisterská studia se zaměřením na výuku cizích jazyků. O lingvistiku i jazyky se intezivně zajímá a ve výuce klade důraz na komunikativní příštup. Ve svém volném čase ráda cestuje a poslouchá muziku.

JAK SI VYBRAT KURZ
Není nic jednoduššího než nás kontaktovat:
info@swallow.cz
+420 604 220 960
A nebo můžete vyzkoušet našeho PRŮVODCE

Zpracovávám...