• kurzy probíhají vždy v pondělí až pátek
  • možnost studovat jeden, dva nebo tři týdny
  • 4 vyučovací hodiny denně (dopoledne 09:15–12:30 nebo odpoledne 15:30–18.45)
  • otevíráme již se 4 studenty a ve všech jazykových úrovních
  • při menším počtu studentů ve skupině si vyhrazujeme právo kurz zkrátit
  • nejen pro dospělé, často míváme i „mladé“ skupiny 12–15ti letých
  • lektoři: čeští (začátečníci) a rodilí mluvčí (od mírně pokročilých výše), ve skupinách pro úrovně elementary až intermediate mix českých a rodilých mluvčích, na úrovni upper-intermediate převážně rodilí mluvčí

Dopřejte si celotýdenní intenzivní výuku za skvělou cenu – 2 100 Kč - přihlaste se ještě dnes !!!

Nově také kurz zameřený na přípravu na zkoušky FCE a CAE!

 

 

Prosíme o uvedení do jakékoliv volné kolonky v přihlášce, zda se jedná o ranní, či odpolední kurz a též o uvedení věku. Velmi nám to pomůže při sestavování jednotlivých kurzů. Děkujeme.

Po odeslání závazné přihlášky prosíme studenty o vyplnění rozřazovacího testu, který najdete též na našich webových stránkách. Spolu s přihláškou proveďte prosím úhradu zálohy ve výši 500,-Kč. Bez uhrazené zálohy bereme přihlášku jako neplatnou. V případě, že by se kurz nemohl uskutečnit, vrátíme Vám zpět celou výši zálohy. K tomuto opatření jsme byli nuceni přistoupit po zkušenostech z předešlých let, kdy se přihlásilo mnoho studentů, kteří však na kurz nenastoupili a tak zkomplikovali sestavení skupin v jednotlivých kurzech. Počty studentů jsou pro nás rozhodující. Děkujeme za pochopení.

Číslo účtu je 335345/5500, do zprávy pro příjemce uveďte prosím Vaše jméno a příjmení, abychom byli schopni platbu správně přiřadit. 

 

10% SLEVA PRO STUDENTY A DŮCHODCE

Intenzivní kurzy jsou nabízeny v úrovních začátečník až pokročilý, ale v případě dostatečného zájmu ze strany studentů  pro Vás rádi otevřeme i konverzační hodiny na úrovni C1 nebo Proficiency kurz.

  

PDF letní intentivní kurzy (__)

Přihláškový formulář

Jméno a příjmení:
Telefon:
E-mail:
Kód kurzu:

Denní doba:
Výše uvedené kontaktní údaje používáme pouze pro komunikaci s Vámi týkající se výuky angličtiny v naší škole a nakládáme s nimi v souladu s nařízením GDPR (ochraně osobních údajů). Více informací a všeobecné podmínky najdete na http://www.swallow.cz/o-nas/vseobecne-podminky

JAK SI VYBRAT KURZ
Není nic jednoduššího než nás kontaktovat:
info@swallow.cz
+420 604 220 960
A nebo můžete vyzkoušet našeho PRŮVODCE

Zpracovávám...